MANGAJO

Makaron RAMEN
12 grudnia 2017
COEDO
12 grudnia 2017

MANGAJO

Jagody goji i zielona herbata – beta-zdrowie

Pochodząca z Himalajów i nazywana szczęśliwym owocem – jagoda Goji ma więcej beta-karotenu niż nasza rodzima marchewka. Jest jednym z najbardziej wartościowych źródeł karotenoidów wśród wszystkich popularnych produktów spożywczych.

Producent napoju połączył właściwości tej wyjątkowej jagody z zieloną herbatą, aby uzyskać zdrową dawkę przeciwutleniaczy. Wszystko po to, aby Twój dzień stał się lepszym.

Wyjątkowy smak i jakość przy użyciu naturalnych składników bez konserwantów i słodzików.

Granat i zielona herbata – podwójny detoks

Pyszny granat w połączeniu z napojem jabłkowym oraz zieloną herbatą jest doskonałym źródłem przeciwutleniaczy.

Dzięki wyjątkowej mądrości płynącej z Bliskiego Wschodu oraz Azji, od dawna wiemy, że połączenie  granatu i zielonej herbaty stanowi wyjątkowo bogate źródło przeciwutleniaczy. Ta kombinacja składników to podwójna dawka oczyszczającego odświeżenia, która przy okazji świetnie smakuje.

Wyjątkowy smak i jakość przy użyciu naturalnych składników bez konserwantów i słodzików.

Lemon &Green Tea

Ten smaczny napój cytrynowo-jabłkowy z zieloną herbatą pobudzi Twój umysł. Społeczeństwa azjatyckie od dawna wierzą we właściwości lecznicze zielonej herbaty, a obecnie jest to ulubiony antyoksydant wielu ludzi na całym świecie.

Dzięki odrobinie naturalnej kofeiny – zielona herbata wyostrza Twój umysł.

Schłodzona wersja tego „odświeżającego oczyszczenia”, zamkniętego w poręcznej butelce, nie zawiera cukru ani sztucznych składników.