O FIRMIE

.

Cominport jest dynamicznie rozwijającą się firmą o stabilnej pozycji na rynku, której działanie opiera się na imporcie i dystrybucji szerokiej gamy produktów spożywczych oraz akcesoriów gastronomicznych.

Od 1995 roku, kiedy to w Hiszpanii swoją historię zaczęła tworzyć nasza firma, bazując na wieloletnim doświadczeniu, importujemy wysokiej jakości produkty z Azji i Japonii, a także Alaski.

Dla nas granice nie istnieją! W poszukiwaniu inspiracji, zapomnianych przepisów, a przede wszystkim nowych produktów nasi konsultanci nieustannie przeszukują Japonię, Chiny, Tajlandię, Wietnam, Chile. Dzięki temu stale poszerzamy nasz asortyment.

Wykwalifikowany zespół Cominportu wspiera Państwa w języku angielskim, polskim oraz hiszpańskim. Natomiast przy współpracy z naszym biurem w Madrycie dodatkowo służymy Państwo pomocą w języku japońskim i chińskim.

W niedalekiej przyszłości do placówek w Madrycie, Alicante, Barcelonie, Lizbonie, Vialonga, Zurychu, Paryżu, Wissous, Saint martin de Crau, Zaventem, Founex, Burago di Molgora oraz podwarszawskim Piasecznie, gdzie firma zagościła w 2011 roku, dołączą nowe w Berlinie, Wiedniu, Krakowie, Kijowie, Pradze i Bratysławie.

Wszystko po to, by sprostać Państwa oczekiwaniom.